تبلیغات
ترجمه مقاله و پروژه های دانشجویی - مطالب خرداد 1394

ترجمه مقاله و پروژه های دانشجویی

ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی مقاله و متن, در رشته های مدیریت, اقتصاد و حسابداری

نویسنده : sinister
تاریخ : شنبه 16 خرداد 1394 01:07 ق.ظ
کارآفرینی راهبردی: ایجاد مزیت رقابتی از طریق جریان های نوآوری
Strategic entrepreneurship: Creating competitive advantage through streams of innovation

 واژگان کلیدی: کارآفرینی استراتژیک, کاوش/اکتشاف, بهره برداری, نوآوری, مزیت رقابتی

 چکیده: در محیط رقابتی سریع امروزی, شرکت ها نیازمند این هستند که چالاک و انطباق پذیر باشند. با وجود اینکه شرکت ها می توانند از طریق تکنولوژی های موجود به سطح معینی از عملکرد دست پیدا کنند, اما به همان اندازه در مواجه با تکنولوژی های نوین نوظهور کند عمل می کنند. ما کارآفرینی راهبردی را به عنوان ابزاری مورد بحث قرار می دهیم که از طریق آن شرکت ها بطورهمزمان از مزیت رقابتی فعلی خود بهره برداری کرده و در عین حال فرصت های آتی را نیز مورد کاوش قرار می دهند. دستیابی به توازن بین بهره برداری و کاوش چیزی فراتر از تخصیص یکسان منابع به این دو فرآیند را در بر می گیرد. همانگونه که بحث شد, بهره برداری و کاوش از نظر اجرایی, ساختاری و فرهنگی فرآیندهای متمایزی هستند.

وضعیت: موجود
 هزینه دریافت ترجمه: 28000 تومان
مترجم: مدیر سایت
شماره حساب: 0210263324008
شماره کارت: 6037991400736991
شماره تماس: 09182612338

پیش از واریز هزینه, از طریق پیام مقاله مورد نظر را درخواست کنید. بعد از دریافت کدپیگیری تراکنش مقاله مورد نظر به ایمیل شما ارسال می شود.


دانلود اصل مقاله:

  


نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
مبلغ به تومان  
نویسنده : sinister
تاریخ : پنجشنبه 14 خرداد 1394 02:33 ق.ظ

افزایش حاکمیت شرکتی بر پژوهش های کنترل شده شرکت

The rise of corporate governance in corporate control researchتعداد صفحات انگلیسی: 9 صفحه 
تعداد صفحات ترجمه فارسی:  14 صفحه 


مقدمه:
سردبیر مقاله امور مالی شرکتی (JCF) بیان می دارد که هدف اصلی JCF نشان دادن یک روش موثری در زمینه توزیع و انتشار روش های تحقیقی در رابطه با این موضوع می باشد. زمانی که ما کنفرانسی را در رابطه با موضوع حاکمیت شرکتی، ادغام و فراگیر شدن ترتیب دادیم ما علاقه داشتیم بدانیم که چه موضوع و طرحی در میان مفسران می تواند از یک جایگاه بالاتری برخوردار باشد. بنابراین ما تماسی را با نویسنده آن داشتیم تا دلایل مربوط به فعالیت های ادغامی و ابتکار در فرایند های مالیاتی  و همچنین موارد دیگری که می توتند کنترل را از طریق شرکت ها تحت تاثیر قرار دهد را ارائه کند. بیش از 100 مقاله در رابطه با این موضوع خاص ارائه شده است

حاکمیت شرکتی، کنترل شرکتی، ادغام، کسب سودنویسنده : sinister
تاریخ : پنجشنبه 14 خرداد 1394 02:31 ق.ظ

پژوهش استراتژیکی و عملیاتی با استفاده از گزینه های پیش روی قدرتمند

The strategy and operation research of power forward optionsتعداد صفحات انگلیسی: 8 صفحه 
تعداد صفحات ترجمه فارسی:  7 صفحه مقدمه
قرارداد تضمینی قدرتمند اختیاری که با نظریه اختیار در معامله ادغام می گردد گزینه های قابل تغییر و انعطاف پذیرتری را برای طرفین معاملات در بازار ارائه می دهد. این یک مدل قرارداد می باشد که طرز تفکر اصلی آن بر مبنای نظریه کسب و کار اختیاری می باشد. آن قرارداد تضمینی را مستقیما به عنوان یک موضوع انتخاب و آن را با تجارت آزاد با توجه به گزینه های انتخابی مقایسه می کند. 

نویسنده : sinister
تاریخ : پنجشنبه 14 خرداد 1394 02:30 ق.ظ

رویکردی در ارتباط با معماری خط تولید سرویسگرا

Towards an Approach for Service-Oriented Product Line Architecturesتعداد صفحات انگلیسی: 7 صفحه 
تعداد صفحات ترجمه فارسی:  13 صفحه 

مقدمه
در ایجاد یک نرم افزار، نیازی مبرمی در ارتباط با کاهش هزینه، کار و زمان در بازار تولید نرم افزار وجود دارد. این امر حائز اهمیت می باشد تا سیستم های انعطاف پذیری را ایجاد کنیم تا با تغییرات بازاری به سرعت وفق یابند. علاوه بر این، فناوری های مختلف زیادی در حال ظهور می باشند و شرکت ها نیاز دارند تا سرمایه گذاری ها در بخش نرم افزاری خود را با این فناوری های جدید ادغام کنند. به هر حال پیچیدگی ها و اندازه سیستم ها در حال افزایش بوده و تولیدات می بایست متناسب با نیاز مشتریان و بخش های بازار باشند.

نویسنده : sinister
تاریخ : پنجشنبه 14 خرداد 1394 02:26 ق.ظ
ترجمه مقاله انگلیسی: سبک های مدیریت تحول، رقابت بازاری، و عملکرد سازمانی: شواهد مربوط به هتل مجللی در استرالیا 
Transformational leadership style, market competition and departmental performance: Evidence from luxury hotels in Australia 
تعداد صفحات انگلیسی: 9 صفحه
 تعداد صفحات ترجمه فارسی: 18 صفحه
 مقدمه: تمام کسب و کار های امروزی،همانند هتل ها، در رقابت بازاری شدیدی فعالیت می کنند. این فرایند به دلیل سرعت تغییرات فناوری، آگاهی مشتریان از کیفیت ها و موجود بودن مجموعه وسیعی از خدمات و محصولات می باشد. این موضوع مورد بحث می باشد که یک راه برای مدیریت رقابت شدید بازار این می باشد که مدیران ارشد تمرکز خود را بر روی شیوه مدیریت تحول قرار دهند. بر طبق به گفته باس (1985) مدیران تحول دارای بینش واضحی بوده و دارای استعدادی برای انتقال آن به کارکنان شان می باشند. این مدیران به عنوان یک مدل های نقش آفرین بوده و کارمندان را تحریک می کنند تا منفعت شرکت ها را بالاتر از منفعت شخصی در نظر بگیرند.

نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:29 ب.ظ
بررسی خوص مكانیكی اتصالات غیرمشابه خال جوشی فولادهای ضد زنگ وگالوانیزه

قیمت:120000ریال

موضوع :

ترجمه مقاله بررسی خوص مكانیكی اتصالات غیرمشابه خال جوشی فولادهای ضد زنگ وگالوانیزه

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

بررسی خوص مكانیكی اتصالات غیرمشابه خال جوشی فولادهای ضد زنگ وگالوانیزه

آزمایشات متعددی جهت تعیین پارامترهای خال جوش اتصالات فلزی غیرمشابه و تعیین ویژگی خواص مكانیكی آنها انجام شد.

قابلیت جوش خودرگی خال جوش اتصالات فلزی غیرمشابه بین فولادهای ضدزنگ و قولادهای زنگ  بررسی شد.هدف از این مطالعه تعیین پارامترهای خال جوش اتصالات فلزی غیرمشابه و تعیین ویژگی خواص مكانیكی اتصالات بود.بررسی های متالورژیكی،اندازه گیرهای ریزسختی ،آزمایشات پوسته شدن،آزمایشات برش لبه روی لبه،آزمایشات كشش عرضی،و آزمایشات ترك خوردگی تنشی انجام شد.

مشخص شد كه در اتصالات فلزی غیرمشابه بین فولاد ضدزنگ و فولاد زنگ پذر ، بار ترك نمونه های تنش عرضی تقریبا 72-78% نمونه های برش لبه رو لبه بود.تكه فلز جوش اتصالات فلزی غیرمشابه كاملا مارتنزیت بود.اما به اندازۀ كافی نرم و شكل  بود كه نوع شكست در هر دو آزمایش تنش عرضی و برش لبه روی لبه ،شكست توپ وار باشد.در مورد آزمایش خستگی خوردگی ،اتصالات جوش خوردۀ خال جوش،سطوح مختلف استحكام مواد پایه بر استحكام خستگی خوردگی هیچ تأثیری نداشت.اما بر ضخامت ورق فلزی تأثیر بسزایی داشت.استحكام نمونه جوش خوردۀ خال جوش باافزایش ضخامت ورقۀ فلزی افزاش یافت.پوشش الكتریكی نمونه های آزمون بر خواص خستگی خوردگی اتصالات جوش خوردۀ خال جوش تأثیر نداشت.آزمایشات ترك خوردگی تنشی نشان داد كه اتصالات فلزی غیر مشابه فولاد ضدزنگ EN 1.4318 و فولاد زنگ پذیر روی اندود ZStE260BH نسبت به شكنندگی هیدروژن در محلول كلرید سدیم در دمای 3.5% اتاق حساس هستند.كراكینگ یا ترك خوردگی قابل قیاس در اتصالات فولاد ضدزنگ-ضدزنگ در هنگام پیوند كووالانسی به روی نیز مشاهده شد.دلیل شكنندگ هیدروژن جوشهای فلزی غیرمشابه این است كه قطعۀ فلزی جوش كاملا مارتنزیت است و پتانسیل خوردگی به دلیل روكش كاری روی كم است.

كلید واژه ها:جوشكاری خال جوش،اتصالات فلز غیرمشابه،فولاد ضدزنگ،فولاد زنگ پذیر،اتصالات جوشخوردۀ خال جوش

پروژه کارشناسی ارشد

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین 9 صفحه    
 2. متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی و قابل ویرایش 11 صفحه


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید

نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:28 ب.ظ
مرز مارتنزیت در نمودار WRC-1992

قیمت:140000ریال

موضوع :

ترجمه مقاله مرز مارتنزیت در نمودار WRC-1992

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

مرز مارتنزیتی ،براساس اندازه گیری های مغناطسی و آزمون های خمیدگی لایۀ طولی برای نمودار WRC-1992 پیشنهاد می شود

چكیده:خط  مرز مارتنزیت بالای از نمودار شافلر برای  فلزات جوش فولاد ضدزنگ را می توان به نمودار WRC-1992 جابجا كرد.بااینحال،اندازه گیری های مغناطیسی و آزمون ها خمیدگی لایۀ طولی  فلزات جوش تطابق خوب و مفید با این مرز را نشان نمیدهد.بسیاری از تركیبات رسوب اكی والان های كروم و نیكل كمتر از اكی والان مرز مارتنزیت جابجاشدۀ شافلر هچ گونه مارتنزیت رسوب شده را نشان نمی دهد و آزمون خمیدگی لایۀ طولی  2T را پشت سر میگذراند.براساس اندازه گیری های مغناطیسی و آزمون های خمیدگی تقریبا 100 تركیب فلزی جوش كه به صورت رسوبات قوسی غوطه ور تك عبور بر روی فولاد نرم ASTM A36 بدست آمد،مرز مارتنزیتی جدیدی برای افزودن به نمودار WRC-1992 پیشنهاد می شود.این مرز تركیباتی كه نسبت به مارتنزیت واكنش نشان نمی دهند و  آزمون خمیدگی لایۀ طولی  2T را پشت سر می گذرانند را از تركیباتی كه وجود مارتنزیت رسوب شده را نشان می دهند و در آزمون خمیدگ شكست می خورند،جدا می كند.از آنجا كه منگنز در نمودار WRC-1992 قسمتی از اكی والان كروم و اكی والان نیكل نیست، خط مختص سطح Mn لحاظ شده در آزمون ها –تقربا 1% ، میباشدكه برای كلاد كردن (پوشاندن)قسمت اعظم فولاد ضد زنگ و موقعیت های اتصال فلزی غیرمشابه مناسب است.این خط احتمالا برای رسوباتی كه محتوی Mn خیلی زیاد هستند، نقش محافظتی ایفا می كند.

كلیدواژه ها:مارتنزیت،فولاد ضدرزنگ،فلز جوش،نمودار WRC-1992،پوشش(كلاد)، اتصال فلز غیرمشابه

پروژه کارشناسی ارشد

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین 13 صفحه    
 2. متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی و قابل ویرایش 14 صفحه


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید

نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:27 ب.ظ
ترجمه مقاله بررسی روابط ریزساختار خاصیت در جوش های غیرمشابه

قیمت:150000ریال

موضوع :

ترجمه مقاله بررسی روابط ریزساختار/خاصیت در جوش های غیرمشابه بین فولادهای ضدزنگ آستنیتی و ماتنزیتی

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

چكیده:

ویژگی های متالورژیكی از قبیل كشش،سختی،چغرمگی و استحكام در برابر خوردگی جوش های غیرمشابه بین فولاد ضدزنگ آستنیتی عیار X5CrNi18-10 و فولاد ضدزنگ مارتنزیتی عیار X20CrMo13 مورد ارزیابی قرار گرفت.الكترودهای فولاد ضد زنگ دولایه و آستنیتی هر دو به منظور اتصال این تركیب مورد استفاده قرار گرفتند و در این راه از فرآیند جوشكاری قوس فلز دستی چندگذری استفاده شد.جوش های آزاد ناقص همراه با جوش های قابل مصرف درست شدند.مشخص شد كه استحكام كششی تكۀ بهم جوش خورده كه توسط الكترود دولایه (E2209-17) ایجاد شده بود، نسبتا كمتر از استحكام كششی الكترود آستنیتی (E308L-16) است.چغرمگی رسوبات E2209-17 و E308L-16 حتی در دمای كم صرفنظر از درونداد گرمایی قابل قبول بود.سختی در هر دو جوش ساخته شده با الكترود آستنیتی E308L-16 و دولایۀ E2209-17 در فیوژن فلزی جوش/ X20CrMo13به دلیل بازپخت گرمایی و پس از سرعت سرمایشی بالا افزایش یافت.مشخص شد كه استحكام در برابر خوردگی متخلخل فلز جوش ساخته شده با فلز پركنندۀ E2209-17 و E308L-16 قابل قبول است.با وجود این منطقۀ حرارت دیده در فلز پایۀ X20CrMo13 و قطعۀ جوش خورده تحت تأثیر  خوردگی الكترولیتی قرار گرفت.این بررسی نشان داده است كه از هر دو فلز پركننده برای اتصال فولاد ضدزنگ آستنیتی به فولاد ضدزنگ مارتنزیتی استفاده كرد.

كلیدواژه ها:فولاد ضدزنگ مارتنزیتی و فریتی، قابلیت جوشكاری،استحكام كشش،چغرمگی،استحكام در برابر خوردگی

پروژه کارشناسی ارشد

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین 13 صفحه   Elsevier
 2. متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی و قابل ویرایش 18 صفحه


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: موضوع : ترجمه مقاله بررسی روابط ریزساختار/خاصیت در جوش های غیرمشابه بین فولادهای ضدزنگ آستنیتی و ماتنزیتی فرمت فایل: word (قابل ویرایش) چكیده: ویژگی های متالورژیكی از قبیل كشش، سختی، چغرمگی و استحكام در برابر خوردگی جوش های غیرمشابه بین فولاد ضدزنگ آستنیتی عیار X5CrNi18-10 و فولاد ضدزنگ مارتنزیتی عیار X20CrMo13 مورد ارزیابی قرار گرفت.الكترودهای فولاد ضد زنگ دولایه و آستنیتی هر دو به منظور اتصال این تركیب مورد استفاده قرار گرفتند و در این راه از فرآیند جوشكاری قوس فلز دستی چندگذری استفاده شد.جوش های آزاد ناقص همراه با جوش های قابل مصرف درست شدند.مشخص شد كه استحكام كششی تكۀ بهم جوش خورده كه توسط الكترود دولایه (E2209-17) ایجاد شده بود، نسبتا كمتر از استحكام كششی الكترود آستنیتی (E308L-16) است.چغرمگی رسوبات E2209-17 و E308L-16 حتی در دمای كم صرفنظر از درونداد گرمایی قابل قبول بود.سختی در هر دو جوش ساخته شده با الكترود آستنیتی E308L-16 و دولایۀ E2209-17 در فیوژن فلزی جوش/ X20CrMo13به دلیل بازپخت گرمایی و پس از سرعت سرمایشی بالا افزایش یافت.مشخص شد كه استحكام در برابر خوردگی متخلخل فلز جوش ساخته شده با فلز پركنندۀ E2209-17 و E308L-16 قابل قبول است.با وجود این منطقۀ حرارت دیده در فلز پایۀ X20CrMo13 و قطعۀ جوش خورده تحت تأثیر خوردگی الكترولیتی قرار گرفت.این بررسی نشان داده است كه از هر دو فلز پركننده برای اتصال فولاد ضدزنگ آستنیتی به فولاد ضدزنگ مارتنزیتی استفاده كرد. كلیدواژه ها:فولاد ضدزنگ مارتنزیتی و فریتی، قابلیت جوشكاری، استحكام كشش، چغرمگی،
نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:26 ب.ظ
ارزیابی مقاومت در برابر خوردگی فولاد ضدزنگ دولایه از طریق روش الكتروشیمیایی

قیمت:100000ریال

موضوع :

ترجمه مقاله ارزیابی مقاومت در برابر خوردگی فولاد ضدزنگ دولایه از طریق روش الكتروشیمیایی

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

چكیده

هدف:هدف از این مقاله بررسی مقاومت در برابر خوردگی فولادهای ضدزنگ دولایه با استفاده از روش های الكتروشیمیایی در 1M محلول NaCl می باشد.تأثیر آماده سازی تركیبات گردی و چرخۀ سرمایش بعد زینترشدن بر خواص خوردگی یا زنگ زدگی مورد ارزیابی قرار گرفت.

طرح/روش شناسی/شیوۀ برخورد: در مطالعۀ حاضر،فولادهای ضدرزنگ دولایه با راه اندازی متالورژی پودری از پودرهای با پایه آرتنزیتی،آستنیتی با افزایش كنترل شدۀ عناصر آلیاژی از قبیل Cr, Ni, Mo و Cu حاصل شدند.در مطالعات پیش از آماده سازی تركیبات، نمودار شافلر لحاظ شد.تركیبات آماده شده در  800 MPa متراكم و در كورۀ خلاء همراه با پركردن آرگون در دمای 1260°C به مدت 1 ساعت زینتر شدند.پس از زینتر شدن، دو چرخۀ سرمایشی متفاوت بكار برده شد:سرمایش سریع همراه با سرعت سرمایش متوسط 245 °C/min و سرمایش كند 5 °C/min در جو آرگون.فولادهای ضد زنگ دولایه ایی تولید شده با استفاده از میكروسكوپی اسكن كننده و اپتیكال و آنالیز شیمیایی EDS تركیبات ریزساختار مورد مطالعه قرار گرفتند.خواص خوردگی از طریق روش های شیمیایی در1M محلول آب NaCl بررسی شد.

یافته ها:بر اساس نتایج بدست آمده ،تأیید شد كه در روش زینتر بكاربرده شده و همچنین آماده سازی تركیبات پودری در ساخت فولاد دولایۀ زینتر دارای خواص خوردگی كه به نسبت آستنیت/فریت در ریزساختار و عناصر تقسیم بندی بین فازها  بستگی دارد لحاظ شود.مقاومت در برابر خوردگی فولاد ضدزنگ زینتر با دانسیته و مورفولوژی متخلخل موجود در ریزساختار نیز بسیار مرتبط است.بیشترین مقاومت در برابر خوردگی متخلخل در 1M محلول NaCl به خاطر تركیب با توازن تقریبی فریت و آستنیت در ریز ساختار بدست آمد.

تلویحات و محدودیت های تحقیقاتی:براساس مشخصۀ پودرها،سرعت سرمایشی سریع كاربردی ظاهرا توافق خوبی برای خواص خوردگی و ریزساختارها میباشد.علیرغم اینكه آزماشات بیشتری برای بررسی سرعت های سرمایشی مختلف باید انجام بگیرد.

ارزش/اصلیت:استفاده از پودرهای عنصری افزوده به پایه فولاد ضدزنگ ،پتانسیل های بالقوۀ آن برحسب تراكم پذیری نسبی و دانسیتۀ زینتر نهایی را نشان داد.علاوه بر همگنی ریزساختاری خوب و اول ازهمه مقاومت در برابر خوردگی حاصل شد و كاربردهایی نیز در صنعت داشت.

كلیدواژه ها:خوردگی،ساخت و پردازش،متالورژی پودر،فولاد ضدزنگ دولایه

پروژه کارشناسی ارشد

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین 8 صفحه    
 2. متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی و قابل ویرایش  8 صفحه


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: ترجمه مقاله عنوان لاتین مقاله: Corrosion resistance of sintered duplex stainless steel evaluated by electrochemical method ارزیابی مقاومت در برابر خوردگی فولاد ضدزنگ دولایه از طریق روش الكتروشیمیایی، موضوع : ترجمه مقاله ارزیابی مقاومت در برابر خوردگی فولاد ضدزنگ دولایه از طریق روش الكتروشیمیایی فرمت فایل: word (قابل ویرایش) چكیده هدف:هدف از این مقاله بررسی مقاومت در برابر خوردگی فولادهای ضدزنگ دولایه با استفاده از روش های الكتروشیمیایی در 1M محلول NaCl می باشد.تأثیر آماده سازی تركیبات گردی و چرخۀ سرمایش بعد زینترشدن بر خواص خوردگی یا زنگ زدگی مورد ارزیابی قرار گرفت. طرح/روش شناسی/شیوۀ برخورد: در مطالعۀ حاضر، فولادهای ضدرزنگ دولایه با راه اندازی متالورژی پودری از پودرهای با پایه آرتنزیتی، آستنیتی با افزایش كنترل شدۀ عناصر آلیاژی از قبیل Cr، Ni، Mo و Cu حاصل شدند.در مطالعات پیش از آماده سازی تركیبات، نمودار شافلر لحاظ شد.تركیبات آماده شده در 800 MPa متراكم و در كورۀ خلاء همراه با پركردن آرگون در دمای 1260°C به مدت 1 ساعت زینتر شدند.پس از زینتر شدن،
نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:26 ب.ظ
بیوسرامیك های مبتنی بر آلومینات كلسیم  با نانو ساختار شیمایی بهم متصل

قیمت:150000ریال

موضوع :

ترجمه مقاله بیوسرامیك های مبتنی بر آلومینات كلسیم  با نانو ساختار شیمایی بهم متصل

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

 1. مقدمه

زیست مواد طیف بزرگی از مواد از قبیل پلیمرهای آلی،فلزات و سرامیك ها شامل سرامیك های زینتر و سرامیك ها با پیوند شیمیایی (سیلیكات ها،آلومینات ها،سولفات ها و فسفات ها) را در خود جای می دهند.زیست مواد را می توان پیش از استفاده در بدن به روش آماده سازی مرسوم ماده ساخت.لزوم مواد درون كاشت تشكیل شده در بافت طبیعی در جای طبیعی ،سرامیك های دارای پیوند شیمیایی را به عنوان زیست مواد بالقوه می كند. این سرامیك ها شامل زیست مواد تشكیل شده در دمای بدن/اتاق با زیست سازگاری عالی هستند.آلومینات كلسیم به عنوان یك زیست ماده به مدت بیش از دو دهه با توجه به خواص فیزیكی،مكانیكی و زیست سازگاری كلی مورد ارزیابی قرار گرفته است.مواد مبتنی بر آلومینات كلسیم به دلیل ویژگی سخت شدگی/عمل آوری (curing) منحصر به فرد خود و ریزساختار مربوطه ، پتانسیل و قابلیت زیادی در زمینۀ زیست ماده از خود نشان می دهند.هدف ازاین فصل بررسی ومرور كاربرد آلومینات كلسیم(CA) به عنوان یك زیست ماده در دندانپزشكی،ارتوپدی و  به عنوان مادۀ حامل برای مصرف دارو می باشد.در این آزمایش به مواردی از قبیل تركیب شیمیایی منتخب،ذرات بین پركننده مورد استفاده، خواص اولیۀ در طی آماده سازی و دستكاری(كار كردن، جاگذاریكردن،زمان تزریق،نیم شفاف، radio-opacity) و خواص بلند مدت قطعی ازقبیل پایداری بعدی و خواص مكانیكی(چقرمگی شكست،استحكام خمش و تراكم،سختی و ضریب Young) می پردازد.یكی ازموضوعات خاصی كه در این مطالعه به آن پرداخته میشود، درزگیری بافت با زیست مواد آلومینات كلسیم  می باشد كه نكتۀ كلیدی در درك مكانیسم های یكپارچگی نانوساختاری است.

پروژه کارشناسی ارشد

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین 28 صفحه    
 2. متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی و قابل ویرایش  22 صفحه


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: موضوع : ترجمه مقاله بیوسرامیك های مبتنی بر آلومینات كلسیم با نانو ساختار شیمایی بهم متصل فرمت فایل: word (قابل ویرایش) مقدمه زیست مواد طیف بزرگی از مواد از قبیل پلیمرهای آلی، فلزات و سرامیك ها شامل سرامیك های زینتر و سرامیك ها با پیوند شیمیایی (سیلیكات ها، آلومینات ها، سولفات ها و فسفات ها) را در خود جای می دهند.زیست مواد را می توان پیش از استفاده در بدن به روش آماده سازی مرسوم ماده ساخت.لزوم مواد درون كاشت تشكیل شده در بافت طبیعی در جای طبیعی، سرامیك های دارای پیوند شیمیایی را به عنوان زیست مواد بالقوه می كند. این سرامیك ها شامل زیست مواد تشكیل شده در دمای بدن/اتاق با زیست سازگاری عالی هستند.آلومینات كلسیم به عنوان یك زیست ماده به مدت بیش از دو دهه با توجه به خواص فیزیكی، مكانیكی و زیست سازگاری كلی مورد ارزیابی قرار گرفته است.مواد مبتنی بر آلومینات كلسیم به دلیل ویژگی سخت شدگی/عمل آوری (curing) منحصر به فرد خود و ریزساختار مربوطه، پتانسیل و قابلیت زیادی در زمینۀ زیست ماده از خود نشان می دهند.هدف ازاین فصل بررسی ومرور كاربرد آلومینات كلسیم(CA) به عنوان یك زیست ماده در دندانپزشكی،
نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:25 ب.ظ
فعالیت آنتی اکسیدانی و آنتی میکروبی عصاره های Papaver rhoeas L

قیمت:120000ریال

موضوع :

ترجمه مقاله محتویان فنولی، فعالیت آنتی اکسیدانی و آنتی میکروبی عصاره های Papaver rhoeas L. جنوب شرقی صربستان

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

کل محتویات فنولی و فلاونوئید عصاره های مختلف Papaver rhoeas L. بررسی و آزمایش شد. محتوی بالای کل ترکیبات فنولی (9.73 - 19.91 mg GAE/g گلبرگ های تازه) و کل فلاونوئیدها (7.904 - 11.45 mg QE/g گلبرگ های تازه) آزمایش شد. رنگدانۀ قرمز موجود در گل های P. rhoeas L. ناشی از آنتوسیانین ها بود که به عنوان آنتی اکسیدان های طبیعی عمل می کند.محتوی آنتی سیانین های موجود در عصاره بررسی شده بسیار یکپارچه میباشد و از 4.72 تا 5.193 mg سیانیدین-3-o- گلوکوزید /g گلبرگ های تازه می باشد. فعالیت آنتی اکسیدانی عصاره های مختلف بااستفاده از روش طیف سنجی و بوسیلۀ قابلیت  scavenge 1،1- دی فنیل-2- پیکریل هیدرازیل (DPPH) توسط عصاره آزمایش شد.تمام عصاره های آزمایش شده فعالیت scavenging قوی- یعنی بیش از 80%- بر علیه رادیکال های DPPH نشان دادند. کل محتویات فلاونوئیدی و فنولی با درصد scavenging فعالیت سنجش DPPH ( ضریب همبستگی برآورد شده به ترتیب R2 = 0.965 و 0.752) ارتباط داشتند.عصارۀاتانول P. rhoeas L. ، فعالیت آنتی میکروبی بر علیه مخمر Candida albicans و تمام باکتریهای آزمایش شده  به جزء Bacillus subtilis را نشان داد.این مقاله نشان می دهد که عصاره های بررسی شدۀ گیاه P. rhoes L. به عنوان عاملان آنتی میکروبی و آنتی اکسیدانی کاربرد بالقوه می توانستند داشته باشند.

کلید واژه ها: Papaver rhoeas L.، محتوی فنولی، محتوی فلاونوئید، فعالیت آنتی اکسیدان، فعالیت آنتی باکتریایی.

پروژه کارشناسی ارشد

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین 6 صفحه    
 2. متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی و قابل ویرایش  8 صفحهجهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: موضوع : ترجمه مقاله محتویان فنولی، فعالیت آنتی اکسیدانی و آنتی میکروبی عصاره های Papaver rhoeas L. جنوب شرقی صربستان فرمت فایل: word (قابل ویرایش) کل محتویات فنولی و فلاونوئید عصاره های مختلف Papaver rhoeas L. بررسی و آزمایش شد. محتوی بالای کل ترکیبات فنولی (9.73 - 19.91 mg GAE/g گلبرگ های تازه) و کل فلاونوئیدها (7.904 - 11.45 mg QE/g گلبرگ های تازه) آزمایش شد. رنگدانۀ قرمز موجود در گل های P. rhoeas L. ناشی از آنتوسیانین ها بود که به عنوان آنتی اکسیدان های طبیعی عمل می کند.محتوی آنتی سیانین های موجود در عصاره بررسی شده بسیار یکپارچه میباشد و از 4.72 تا 5.193 mg سیانیدین-3-o- گلوکوزید /g گلبرگ های تازه می باشد. فعالیت آنتی اکسیدانی عصاره های مختلف بااستفاده از روش طیف سنجی و بوسیلۀ قابلیت scavenge 1، 1- دی فنیل-2- پیکریل هیدرازیل (DPPH) توسط عصاره آزمایش شد.تمام عصاره های آزمایش شده فعالیت scavenging قوی- یعنی بیش از 80%- بر علیه رادیکال های DPPH نشان دادند. کل محتویات فلاونوئیدی و فنولی با درصد scavenging فعالیت سنجش DPPH ( ضریب همبستگی برآورد شده به ترتیب R2 = 0.965 و 0.752) ارتباط داشتند.عصارۀاتانول P. rhoeas L.، فعالیت آنتی میکروبی بر علیه مخمر Candida albicans و تمام باکتریهای آزمایش شده به جزء Bacillus subtilis را نشان داد.این مقاله نشان می دهد که عصاره های بررسی شدۀ گیاه P. rhoes L. به عنوان عاملان آنتی میکروبی و آنتی اکسیدانی کاربرد بالقوه می توانستند داشته باشند. کلید واژه ها: Papaver rhoeas L.، محتوی فنولی، محتوی فلاونوئید، فعالیت آنتی اکسیدان،
نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:25 ب.ظ
نقش هورمون ها در دفاع علیه حشرات و بیماری ها یاسمونات ها

قیمت:120000ریال

موضوع :

ترجمه مقاله نقش هورمون ها در دفاع علیه حشرات و بیماری ها یاسمونات ها

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

مقدمه

اسید یاسمونیک (JA1) و متیل استر فرار آن یعنی MeJA سیکلوپنتانون های مشتق شده از اسید چرب هستند که یوبیکیتوس در قلمرو گیاهی رخ می دهند.از زمان کشف یاسمونات ها(JAها) در گیاهان در حدود 40 سال پیش، درک ما از بیوسنتز و کارکرد فیزیولوژیکی این ترکیبات بواسطۀ پیشرفت های متعدد مشخص شده است.

آزمایشات انجام شده در دهۀ 1980 مسیر بیوسنتتیک JA را مشخص کرد و نشان داد که اعمال خارجی JAها بر طیف وسیعی از فرآیندهای فیزیولوژیکی تأثیر می گذارد. کشف اوایل دهۀ 1990 در مورد عملکرد JAها به عنوان نشانه های قوی بیان بازدارنده های پروتوئیناز(PIs)  دفاعی باعث شد که توجه ها وعلایق به سمت نقش فعال هورمونیJA ها در دفاع جلب شود.تحقیقات دهۀ گذشته منجر به پیشرفت های اساسی مانند شناسایی ژن های رمزگذار اکثر آنزیم های بیوسنتتیک JA و کشف JAهای بیولوژیکی فعال و جدید شده است.شناسایی مجموعۀ بزرگی از بیوسنتز JA و میوتانت های(mutant) پاسخ ابزار مهمی در ارزیابی نقشJAها در فرآینده های مربوط به دفاع و رشد گیاه در اختیار ما قرار داده اند. وقوع گستردۀ JAها در گیاهان و برخی یوکاریوت های lower(پست) و قابلیت آنها در تنظیم فرآیندهای فیزیولوژیکی در حیوانات(مثل حشرات) موید این نکته است که JAها از مزیت بیولوژیکی برخوردار هستند.

پروژه کارشناسی ارشد

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین      
 2. متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی و قابل ویرایش  10صفحه


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: موضوع : ترجمه مقاله نقش هورمون ها در دفاع علیه حشرات و بیماری ها یاسمونات ها فرمت فایل: word (قابل ویرایش) مقدمه اسید یاسمونیک (JA1) و متیل استر فرار آن یعنی MeJA سیکلوپنتانون های مشتق شده از اسید چرب هستند که یوبیکیتوس در قلمرو گیاهی رخ می دهند.از زمان کشف یاسمونات ها(JAها) در گیاهان در حدود 40 سال پیش، درک ما از بیوسنتز و کارکرد فیزیولوژیکی این ترکیبات بواسطۀ پیشرفت های متعدد مشخص شده است. آزمایشات انجام شده در دهۀ 1980 مسیر بیوسنتتیک JA را مشخص کرد و نشان داد که اعمال خارجی JAها بر طیف وسیعی از فرآیندهای فیزیولوژیکی تأثیر می گذارد. کشف اوایل دهۀ 1990 در مورد عملکرد JAها به عنوان نشانه های قوی بیان بازدارنده های پروتوئیناز(PIs) دفاعی باعث شد که توجه ها وعلایق به سمت نقش فعال هورمونیJA ها در دفاع جلب شود.تحقیقات دهۀ گذشته منجر به پیشرفت های اساسی مانند شناسایی ژن های رمزگذار اکثر آنزیم های بیوسنتتیک JA و کشف JAهای بیولوژیکی فعال و جدید شده است.شناسایی مجموعۀ بزرگی از بیوسنتز JA و میوتانت های(mutant) پاسخ ابزار مهمی در ارزیابی نقشJAها در فرآینده های مربوط به دفاع و رشد گیاه در اختیار ما قرار داده اند. وقوع گستردۀ JAها در گیاهان و برخی یوکاریوت های lower(پست) و قابلیت آنها در تنظیم فرآیندهای فیزیولوژیکی در حیوانات(مثل حشرات) موید این نکته است که JAها از مزیت بیولوژیکی برخوردار هستند. پروژه کارشناسی ارشد فایل محتوای: اصل مقاله لاتین متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی و قابل ویرایش 10صفحه جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید،
نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:24 ب.ظ
ارتباط بین تنش اکسایشی و پیری برگ در طی رشدونمو گیاه

قیمت:140000ریال

موضوع :

ترجمه مقاله ارتباط بین تنش اکسایشی و پیری برگ در طی رشدونمو گیاه

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

چکیده: در گیاهان ، پیری علاوه بر اینکه آخرین مرحله ایی که منجر به مرگ کل ارگانیسم میشود، در رشد و نمو گیاه نیز نقش دارد و در تجزیۀ coordinated ماکرومولکول ها و سیالیت مواد مغذی از بافت های رو به پیری به بافت های در حال نمو گیاه عمل میکند.تصور می شود که رادیکال های آزاد نقش اساسی در رشد و نمو گیاه داشته باشند، بویژه رادیکال های مشتق شده از اکسیژن.  از آنجائیکه این مولکول ها شدیدا سمی هستند، سطوح متفاوت گونه های اکسیژن واکنشی باید بسیار منظم شوند.بااینحال پراکسید هیدروژن در غلظت های کم به عنوان مولکول نشانه دهی عمل میکند. بنابراین، تنظیم coordinated سیستم جاروب رادیکال آزاد که شامل ترکیبات آنزیمی مانند کاتالاز، سوپراکسید دیسموتاز و آسکوربات پراکسیداز و مولکول های غیر آنزیمی میشود مانند آسکوربات و گلوتاتیون ، ضروری و اساسی است.افزایش سطوح رادیکال در طی پیری نه تنها در اثر افزایش تولید رادیکال ها است بلکه به دلیل عدم ظرفیت آنتی اکسیدانی نیز میباشد.

کلیدواژه ها: پیری برگ،تنش اکسایشی، رادیکال های اکسیژن آزاد، تنظیم پیری

مخفف ها: ABA- اسید آبسیزیک؛ APX- آسکوربات پراکسیداز؛ CAT- کاتالاز ؛ HR- پاسخ فوق حساس؛ PCD؛مرگ سلول برنامه ریزی شده؛ JA- اسید یاسمونیک؛- ROS گونۀ اکسیژن واکنشی؛ SA-اسید سالیسیلیک؛ SAG- ژن مربوط به پیری؛ -SOD سوپراکسید دیسموتاز

پروژه کارشناسی ارشد

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین      
 2. متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی و قابل ویرایش  9صفحه


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید

نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:22 ب.ظ
سازمان امور مالیاتی كشور  حقوق مدنی 1

قیمت:100000ریال

موضوع :

سازمان امور مالیاتی كشور حقوق مدنی 1

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

”مقدمه”

نوع بشر اجتماعی خلق شده است. در زندگی اجتماعی هر یك از افراد اجتماع تمایلات و خواستهائی كه درپاره‌ای موارد عیناً منطبق با تمایلات و خواستهای دیگران در همان اجتماع و در موارد دیگر مغایر آنست دارا میباشند بنحویكه ارضاء تمامی این تمایلات و خواسته‏ها در عمل متعذر میباشد. راه حل این معضل آنست كه برای فرد یا افرادی معین تحت شرایط خاص تقدم و یا امتیاز قائل شویم و بالنتیجه اجازه دهیم این فرد یا افراد معین باستناد این اجازه بتوانند در برابر سایر افراد تمایلات و خواست‌های خود را در موارد مشخص از طریق فعل یا ترك فعل برآورده نمایند. این امكان یا اجازه اعمال اراده فرد یا افراد در جامعه معین را اصطلاحاً حق و مجمع آن را حقوق می‌نامیم.

بمنظور تنظیم روابط افراد جامعه و جلوگیری از تجاوز و تعدی در روابط مزبور قواعدی در هر جامعه مقرر میشود كه مجموعه این قواعد را نیز اصطلاحاً حقوق می‌نامیم. در صفحات بعد قواعد یاد شده بترتیب تحت عناوین كلیات (بخش اول)، اموال (بخش دوم)، اشخاص (بخش سوم)، تعهدات و الزامات (بخش چهارم) و بالاخره ادله اثبات دعوی (بخش پنجم) مورد بررسی قرار خواهد گرفت.جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: موضوع : سازمان امور مالیاتی كشور حقوق مدنی 1 فرمت فایل: word (قابل ویرایش) ”مقدمه” نوع بشر اجتماعی خلق شده است. در زندگی اجتماعی هر یك از افراد اجتماع تمایلات و خواستهائی كه درپاره‌ای موارد عیناً منطبق با تمایلات و خواستهای دیگران در همان اجتماع و در موارد دیگر مغایر آنست دارا میباشند بنحویكه ارضاء تمامی این تمایلات و خواسته‏ها در عمل متعذر میباشد. راه حل این معضل آنست كه برای فرد یا افرادی معین تحت شرایط خاص تقدم و یا امتیاز قائل شویم و بالنتیجه اجازه دهیم این فرد یا افراد معین باستناد این اجازه بتوانند در برابر سایر افراد تمایلات و خواست‌های خود را در موارد مشخص از طریق فعل یا ترك فعل برآورده نمایند. این امكان یا اجازه اعمال اراده فرد یا افراد در جامعه معین را اصطلاحاً حق و مجمع آن را حقوق می‌نامیم. بمنظور تنظیم روابط افراد جامعه و جلوگیری از تجاوز و تعدی در روابط مزبور قواعدی در هر جامعه مقرر میشود كه مجموعه این قواعد را نیز اصطلاحاً حقوق می‌نامیم. در صفحات بعد قواعد یاد شده بترتیب تحت عناوین كلیات (بخش اول)، اموال (بخش دوم)، اشخاص (بخش سوم)، تعهدات و الزامات (بخش چهارم) و بالاخره ادله اثبات دعوی (بخش پنجم) مورد بررسی قرار خواهد گرفت. جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید،
نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:19 ب.ظ
ارزیابی احتمالاتی پایداری ولتاژ با در نظر گرفتن منابع تجدید پذیر به کمک منحنی های  

قیمت:170000ریال

موضوع :

ارزیابی احتمالاتی پایداری ولتاژ با در نظر گرفتن منابع تجدید پذیر به کمک منحنی های و

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

چکیده

استفاده از منابع انرژی تجدیدپذیر، سال به سال افزایش می یابد. بنابراین، تعداد واحد های کوچک تولید توان که مستقیما به شبکه های توزیع متصل می شوند از اینرو تعداد میکرو-شبکه های نزدیک به مصرف کنندگان ، افزایش می یابد. در عین حال، این میکرو-مولدها می بایست پایداری و قابلیت اطمینان انرژی الکتریکی را برای شبکه ای که به آن متصل می شوند، فراهم نمایند. در متون و نوشتار های فنی، مطالعات فراوانی در خصوص قابلیت اطمینان از عملکرد پایدار سیستم های تولید توان مرسوم، صورت گرفته است. با این حال، در جائیکه یک سیستم توزیع دارای میکرو-منابع متعددی باشد،‌ بحث عدم اطمینان تولید مطرح خواهد شد. این موضوع به دلیل عدم اطمینان نسبت به منابع اولیه - نظیر عدم اطمینان نسبت به شدت باد و یا شدت تشعشع خورشید- واقع می شود و می تواند به تولید ناپایدار توان منجر گردد. در این مقاله ، ‌پایداری و قابلیت اطمینان ولتاژ در یک سیستم توان با تولید پراکنده ، با استفاده از تکنیک های شبیه سازی، مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. در روش پیشنهادی در مقاله حاضر، آنالیز امنیت و اطمینان ولتاژ با در نظر گرفتن قوانین احتمال صورت می پذیرد. علاوه بر این، نظریه قابلیت اطمینان نیز در روش پیشنهادی آنالیز فروپاشی ولتاژ، مد نظر قرار می گیرد. تعیین نحوه عملکرد ژنراتور در پروسه فروپاشی ولتاژ، تعیین ریسک احتمالی فروپاشی ولتاژ هر نقطه عملیاتی، و تعیین احتمال توسعه بار سیستم به عنوان تابعی از نقاط مختلف عملیاتی، نتیجه این روش پیشنهادی می باشد که با استفاده از فیدر آزمون IEEE 34 نیز تائید می گردد.

پروژه کارشناسی ارشد برق

فایل محتوای:

 1. اصل مقاله لاتین  10 صفحه    
 2. متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی و قابل ویرایش  28  صفحه


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید

نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:19 ب.ظ
آموزگاری ویژه ارتقاء رتبه شغلی عالی فرهنگیان بازنشسته

قیمت:150000ریال

موضوع :

آموزگاری ویژه ارتقاء رتبه شغلی عالی فرهنگیان بازنشسته

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

چکیده

نگاهی به آموزش و پرورش كودكان

تعریف كودكان

توزیع فراوانی كودكان

خصوصیات كودكان تیزهوش

خصوصیات شخصیتی تیزهوشان

شناخت و گزینش كودكان تیزهوش

توجه به خانواده

ضرورت شناسایی استعدادهای درخشان

تاریخچه مختصری از آموزش و پرورش كودكان

برنامه آموزشی تیزهوشان

جهش تحصیلی

لیاقت و شجاعت

مدیریت فرهنگی

رویکردهای درمانی

نتیجه گیری

منابعجهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید

نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:19 ب.ظ
آموزگاری دبستان ویژه ارتقاء رتبه شغلی عالی فرهنگیان بازنشسته

قیمت:150000ریال

موضوع :

آموزگاری دبستان ویژه ارتقاء رتبه شغلی عالی فرهنگیان بازنشسته

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

مقدمه

1-  وظایف آموزگار پایه‌ی اول ابتدایی

2 -  شناخت کودک

3 - نظم و انضباط – تشویق و تنبیه

4 - آموزش خواندن ونوشتن به شاگردان با روش‌ها وتکنیک های جدید

شرح وظایف مدیر آموزگار

نقاط قوت

نقاط ضعف

معلمان

دانش آموزان

اولیای دانش آموزان

اعضای انجمن اولیا و مربیان

خدمتگذار و سرایدار

همجواری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان :

نوساز بودن ساختمان مدرسه

تهدیدها

تجربیات مدیر آموزگاری

طراحی تحقیق

گرد آوری اطلاعات و شواهد.

استنباط کردن یافته ها (استنتاج)

پیش بینی

تشخیص متغیرها

انواع متغیرها

روش تدریس مبتنی بر خلّاقیّت

مراحل اجرای روش تدریس مبتنی بر خلّاقیّت

روش تدریس ساخت گرایی

روش تدریس آزمایشگاهی

نتیجه

منابع نوشتاریجهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید

نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:18 ب.ظ
بررسی نقش خانواده در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دیر آموز شهرستان مینودشت

قیمت:100000ریال

موضوع :

بررسی نقش خانواده در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دیر آموز شهرستان مینودشت

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

فهرست مطالب

فصل اول :

طرح تحقیق ................................... 1

مقدمه    .................................... 1

بیان مسئله .................................. 6

اهداف تحقیق ................................. 7

اهمیت و ضرورت تحقیق ......................... 8

فرضیه های تحقیق ............................. 9

تعاریف ...................................... 10

روش تحقیق ................................... 12

روش جمع آوری اطلاعات ......................... 13

فصل دوم : ادبیات تحقیق

ادبیات تحقیق ................................ 14

کارکردهای خانواده............................ 14

انواع خانواده از بعد تربیتی.................. 17

روابط و نظام ارزشی خانواده .................. 19

تاریخچه کودکان استثنائی ..................... 20

خصوصیات دانش آموزان دیر آموز................. 21

ملاکهای تشخیص دیرآموزان....................... 22

طبقه بندی عقب ماندگان ذهنی .................. 23

علل عقب ماندگی ذهنی ......................... 26

فصل سوم : روش تحقیق

نوع تحقیق ................................... 40

جامعه و نمونه آماری پژوهش ................... 41

روش نمونه گیری .............................. 41

ابزار اندازه گیری ........................... 43

روش جمع آوری اطلاعات ......................... 43

شاخص اعبار روائی ............................ 44

فصل چهارم : تجزیه و تحلیل داده ها

تجزیه و تحلیل داده ها ....................... 46

فصل پنجم :  نتیچه گیری و پیشنهادات

یافته ها و پیشنهادات......................... 61

پیشنهادات این پژوهش ......................... 64

محدودیت های تحقیق ........................... 66

فهرست منابع ................................. 67

ضمائم ....................................... 69جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: موضوع : بررسی نقش خانواده در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دیر آموز شهرستان مینودشت فرمت فایل: word (قابل ویرایش) فهرست مطالب فصل اول : طرح تحقیق ................................... 1 مقدمه .................................... 1 بیان مسئله .................................. 6 اهداف تحقیق ................................. 7 اهمیت و ضرورت تحقیق ......................... 8 فرضیه های تحقیق ............................. 9 تعاریف ...................................... 10 روش تحقیق ................................... 12 روش جمع آوری اطلاعات ......................... 13 فصل دوم : ادبیات تحقیق ادبیات تحقیق ................................ 14 کارکردهای خانواده............................ 14 انواع خانواده از بعد تربیتی.................. 17 روابط و نظام ارزشی خانواده .................. 19 تاریخچه کودکان استثنائی ..................... 20 خصوصیات دانش آموزان دیر آموز................. 21 ملاکهای تشخیص دیرآموزان....................... 22 طبقه بندی عقب ماندگان ذهنی .................. 23 علل عقب ماندگی ذهنی ......................... 26 فصل سوم : روش تحقیق نوع تحقیق ................................... 40 جامعه و نمونه آماری پژوهش ................... 41 روش نمونه گیری .............................. 41 ابزار اندازه گیری ........................... 43 روش جمع آوری اطلاعات ......................... 43 شاخص اعبار روائی ............................ 44 فصل چهارم : تجزیه و تحلیل داده ها تجزیه و تحلیل داده ها ....................... 46 فصل پنجم : نتیچه گیری و پیشنهادات یافته ها و پیشنهادات......................... 61 پیشنهادات این پژوهش ......................... 64 محدودیت های تحقیق ........................... 66 فهرست منابع ................................. 67 ضمائم ....................................... 69 جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید،
نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:17 ب.ظ
هویت و عزت نفس

قیمت:100000ریال

موضوع :

هویت و عزت نفس

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

فهرست مطالب :

فصل اول :  كلیات

1-1 مقدمه ...................................... 2

2-1 موضوع تحقیق ................................ 8

3-1 اهداف تحقیق ................................ 10

4-1 اهمیت موضوع ................................ 11

5-1 دلایل انتخاب موضوع .......................... 12

6-1 سوالات تحقیق ................................ 12

7-1 تعاریف عملیاتی واژه ها...................... 13

فصل دوم : موضع گیری های نظری ویافته های پژوهشی درخصوص موضوع

1-2 موضع گیری های نظری درخصوص هویت وعزت نفس....... 15

1-1-2- تعریف هویت وعزت نفس..................... 15

2-1-2- شكل گیری هویت........................... 21

3-1-2- نظریه های هویت.......................... 26

4-1-2- نظریه های عزت نفس....................... 34

2-2- یافته های پژوهشی درخصوص موضوع............... 40

3-2 نتیجه گیری................................... 41

فصل سوم :  روش پژوهش

1-3 روش تحقیق .................................. 44

2-3جامعه و نمونه آماری......................... 45

3-3 روش جمع آوری اطلاعات ........................ 46

4-3 ابزار اندازه گیری هویت ..................... 47

5-3 ابزاراندازه گیری عزت نفس.................... 49

6-3 روش تجزیه و تحلیل اطلاعات ................... 51

فصل چهارم :  تجزیه و تحلیل یافته های پژوهش

1-4 بررسی جمعیت شناختی ......................... 53

2-4 بررسی توصیفی و استنباطی فرضیه ها............ 56

فصل پنجم :  بحث و نتیجه گیری

1-5 بحث و نتیجه گیری........................... 65

2-5 نتیجه گیری نهایی ........................... 67

3-5 محدودیتها .................................. 69

4-5  پیشنهادات ................................. 69

5-5  منابع ..................................... 70جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: موضوع : هویت و عزت نفس فرمت فایل: word (قابل ویرایش) فهرست مطالب : فصل اول : كلیات 1-1 مقدمه ...................................... 2 2-1 موضوع تحقیق ................................ 8 3-1 اهداف تحقیق ................................ 10 4-1 اهمیت موضوع ................................ 11 5-1 دلایل انتخاب موضوع .......................... 12 6-1 سوالات تحقیق ................................ 12 7-1 تعاریف عملیاتی واژه ها...................... 13 فصل دوم : موضع گیری های نظری ویافته های پژوهشی درخصوص موضوع 1-2 موضع گیری های نظری درخصوص هویت وعزت نفس....... 15 1-1-2- تعریف هویت وعزت نفس..................... 15 2-1-2- شكل گیری هویت........................... 21 3-1-2- نظریه های هویت.......................... 26 4-1-2- نظریه های عزت نفس....................... 34 2-2- یافته های پژوهشی درخصوص موضوع............... 40 3-2 نتیجه گیری................................... 41 فصل سوم : روش پژوهش 1-3 روش تحقیق .................................. 44 2-3جامعه و نمونه آماری......................... 45 3-3 روش جمع آوری اطلاعات ........................ 46 4-3 ابزار اندازه گیری هویت ..................... 47 5-3 ابزاراندازه گیری عزت نفس.................... 49 6-3 روش تجزیه و تحلیل اطلاعات ................... 51 فصل چهارم : تجزیه و تحلیل یافته های پژوهش 1-4 بررسی جمعیت شناختی ......................... 53 2-4 بررسی توصیفی و استنباطی فرضیه ها............ 56 فصل پنجم : بحث و نتیجه گیری 1-5 بحث و نتیجه گیری........................... 65 2-5 نتیجه گیری نهایی ........................... 67 3-5 محدودیتها .................................. 69 4-5 پیشنهادات ................................. 69 5-5 منابع ..................................... 70 جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید،
نویسنده : sinister
تاریخ : سه شنبه 12 خرداد 1394 08:17 ب.ظ
تجارت زنان 1

قیمت:100000ریال

موضوع :

تجارت زنان

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

مقدمه

از ابتدای دهه 1990 میلادی، موضوع قاچاق زنان در سطح جهانی ابعاد گسترده ای یافت بعضی کشورها در امر واردات زنان یا خروج آن به صورت کالا و کارگر مبنی فعالیت دارند.

استفاده صنفیو ابزاری از زنان در دوره های مختلف از جوامع بشری به منظور بهره برداری سیاسی، مادیو جنسی همواره مورد توجه عده ای از اشخاص مسئول، سیاستمداران، سودجویان مادی و افراد هوسران بوده حتی قبل از ظهور دین مبین اسلام  حتی قبل از ظهور دین مبین اسلام دختران به علت اینکه شاید در جنگ ها به اسارت دشمن در آمده در تملک دیگری قرار می گرفتند توسط اعراب زنده به گور می شدند.

متأسفانه در خاورمیانه خصوصاً کشورهای شیخ نشین حاشیه خلیج فارس این جریان رنگ به خصوصی به خود گرفته و یادداشتهای کلان عده ای از مفسدین سودجو را بر آن داشته تا با تشکیل شبکه های سازمانیافته نسبت به شکار دختران و زنان کشورهای منطقه و انتقال آنان به دبی اقدام نمایند.کره آورد و محصول این جریان اشاعه فحشا و منکر در جوامع اسلامی و ریختن دیوار اعتقادات آماد اجتماع و ترویج فرهنگ ابتذال می باشد.

قاچاق زنان یکی از جنایات حائز آثار اخلاقی و اجتماعی قابل توجهی بوده و از رشد فزاینده ای برخوردار است. حسب برخی اظهار نظرها، قاچاق اشخاص امروزه در نیان انواع تجارت، جنایت سازمان یافته سریعترین رشد را داشته و توسط شبکه های ناشناخته اداره می شود.

سعی شده در تحقیق حاضر به بررسی و عوامل و گستردگی موضوع و در انتها به تحلیل یافته ها و ارائه راهکارها و پیشنهاد برای کاهش این پدیده غیر اخلاقی پرداخته تا ان شاءالله در آینده شاهد حذف آن از جامعه عزیزمان باشیم.جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: موضوع : تجارت زنان فرمت فایل: word (قابل ویرایش) مقدمه از ابتدای دهه 1990 میلادی، موضوع قاچاق زنان در سطح جهانی ابعاد گسترده ای یافت بعضی کشورها در امر واردات زنان یا خروج آن به صورت کالا و کارگر مبنی فعالیت دارند. استفاده صنفیو ابزاری از زنان در دوره های مختلف از جوامع بشری به منظور بهره برداری سیاسی، مادیو جنسی همواره مورد توجه عده ای از اشخاص مسئول، سیاستمداران، سودجویان مادی و افراد هوسران بوده حتی قبل از ظهور دین مبین اسلام حتی قبل از ظهور دین مبین اسلام دختران به علت اینکه شاید در جنگ ها به اسارت دشمن در آمده در تملک دیگری قرار می گرفتند توسط اعراب زنده به گور می شدند. متأسفانه در خاورمیانه خصوصاً کشورهای شیخ نشین حاشیه خلیج فارس این جریان رنگ به خصوصی به خود گرفته و یادداشتهای کلان عده ای از مفسدین سودجو را بر آن داشته تا با تشکیل شبکه های سازمانیافته نسبت به شکار دختران و زنان کشورهای منطقه و انتقال آنان به دبی اقدام نمایند.کره آورد و محصول این جریان اشاعه فحشا و منکر در جوامع اسلامی و ریختن دیوار اعتقادات آماد اجتماع و ترویج فرهنگ ابتذال می باشد. قاچاق زنان یکی از جنایات حائز آثار اخلاقی و اجتماعی قابل توجهی بوده و از رشد فزاینده ای برخوردار است. حسب برخی اظهار نظرها، قاچاق اشخاص امروزه در نیان انواع تجارت، جنایت سازمان یافته سریعترین رشد را داشته و توسط شبکه های ناشناخته اداره می شود. سعی شده در تحقیق حاضر به بررسی و عوامل و گستردگی موضوع و در انتها به تحلیل یافته ها و ارائه راهکارها و پیشنهاد برای کاهش این پدیده غیر اخلاقی پرداخته تا ان شاءالله در آینده شاهد حذف آن از جامعه عزیزمان باشیم. جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید،
 • تعداد کل صفحات : 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4