تبلیغات
ترجمه مقاله و پروژه های دانشجویی - دانلود مقاله نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در رشد اقتصادی

دانلود مقاله نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در رشد اقتصادی

نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در رشد اقتصادی

قیمت:99000ریال

نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در رشد اقتصادی ، مطلب آموزشی و مقاله مناسبی برای رشته کامپیوتر بوده که در 20 صفحه تهیه شده است.

چكیده

در این مقاله با ارائة شواهد و قرائن موجود در جهان و با استناد به آمار و ارقام در سالهای اخیر سعی می‌شود تاثیرفناوری اطلاعات و ارتباطات(TCI) در رشد اقتصادی نشان داده شود.

برای این منظور از دو تحقیق ارزشمند که یکی توسط گیانگ و همکاران در بانک جهانی و دیگری توسط خوانگ در دانشگاه هاروارد انجام شده کمک بسیاری گرفته‌می‌شود.

در این مقاله ابعاد مختلف تاثیر فناوری اطلاعات و ارتباطات بر رشد اقتصادی ارائه شده و سعی می‌شود چگونگی این تاثیرات و روند آتی آنها ذکر گردند.

فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یک فناوری جدید در دهة 90 وارد بازار شد و به سرعت توسعه یافت. این فناوری به دلیل عمومی بودن آن با سایر فناوریها تفاوت اساسی دارد، به این معنی که تنها در حوزة فعالیت خود تاثیرگذار نیست، بلکه در کل فعالیتهای اقتصادی و غیراقتصادی تاثیر بسزائی در تسهیل انجام امور و بالا بردن بهره‌وری و کارائی دارد.

طی دهة 90 داستانها و روایتهای بسیاری دربارة انقلاب فناوری اطلاعات و ارتباطات مطرح‌شد. ولی پرسش مهم این است که آیا پس از سپری شدن حدود 15 سال از شکوفائی و رونق فناوری اطلاعات و ارتباطات، این فناوری توانسته است ..........جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: دانلود مقاله نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در رشد اقتصادی، مقاله نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در رشد اقتصادی، نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در رشد اقتصادی، فناوری اطلاعات و ارتباطات در رشد اقتصادی، اطلاعات و ارتباطات در رشد اقتصادی، و ارتباطات در رشد اقتصادی، ارتباطات در رشد اقتصادی،  

تاریخ : یکشنبه 28 شهریور 1395 | 10:12 ب.ظ | نویسنده : sinister | نظرات

  • paper | پاپو مارکت | بک لینک